Meno: Heslo:

2012

obrazok    obrazok    obrazok

ORGANISTI

Dňa 14. júna 2012 ukončili štúdium prvého stupňa v štúdiu cirkevnej a chrámovej hudby: Alica Lofajová, Jozef Kudlačák a druhý stupeň Štefan Tyrol. Skúšky prebiehali v katolíckom dome a pozostávala z hry na organe a liturgiky. Svoju organovú prax si vyskúšali na svätej omši, po ktorej pokračovali absolventským koncertom. Po náročných skúškach veľmi dobre padlo posedenie s rodičmi. Srdečne ďakujeme a absolventom blahoželáme!

obrazok obrazok obrazok obrazok obrazok

KLAVÍRISTI

obrazok    obrazok

Dňa 10. mája 2012 ukončila I. stupeň základného štúdia v hre na klavíri absolventským koncertom Margita Dibdiaková a II. stupeň štúdia v hre na klavíri Maroš Ľuba z triedy J. Habovštiakovej. Obidvaja absolventi sú prijatý na Konzervatórium, kde budú pokračovať v štúdiu hudby, Gitka na klavíri a Maroš v kompozícii. 31. mája absolvovala tiež žiačka p.učiteľa Miroslava Bohuckého Lenka Žuffová. Srdečne blahoželáme a prajeme všetko najlepšie!


obrazok obrazok obrazok obrazok obrazok

Dňa 7. júna 2012 ukončili štúdium naši absolventi klavíra - absolventskou skúškou. Veríme, že ukončili len štúdium na našej škole a nie venovanie sa hudbe v budúcnosti!


obrazok obrazok obrazok