ROK |
MENO ŽIAKA |
SÚŤAŽ |
UMIESTNENIE |
10.-11. jún 2019 | Pavol Zaťko | 16. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 1. miesto v I. kategórii |
10.-11. jún 2019 | Katarína Vajduliaková | 16. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 3. miesto v I. kategórii |
11.-12. jún 2018 | Agáta Sivčáková | 15. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 1. miesto v I. kategórii |
11.-12. jún 2018 | Katarína Vajduliaková | 15. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 1. miesto v I. kategórii, absolútny víťaz súťaže |
11.-12. jún 2018 | Ján Števuliak | 15. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 2. miesto v III. kategórii |
11.-12. jún 2018 | Mária Tyrolová | 15. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 2. miesto v III. kategórii |
12.-13. jún 2017 | Katarína Vajduliaková | 14. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 1. miesto v I. kategórii |
12.-13. jún 2017 | Ján Števuliak | 14. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 1. miesto v II. kategórii |
4.-5.máj 2017 | Aneta Fajčáková | 8. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove | 1. miesto v I. kategórii |
13.-14. jún 2016 | Ján Števuliak | 13. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 2. miesto v I. kategórii |
13.-14. jún 2016 | Mária Tyrolová | 13. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | čestné uznanie v II. kategórii |
27. -28. apríl 2016 | Alžbetka Pilarčíková | 7. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove | 3. miesto v I. kategórii |
27. -28. apríl 2016 | Matúš Vlžák | 7. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove | čestné uznanie v II. kategórii |
27. -28. apríl 2016 | Lucia Kotúľová | 7. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove | 2. miesto v VI. kategórii |
8.-9. jún 2015 | Mária Tyrolová | 12. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 2. miesto v I. kategórii |
8.-9. jún 2015 | Lucia Paľová | 12. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 3. miesto v I. kategórii |
30.apríl 2015 | Tomáš Kramarčík | 6. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove | 3. miesto v I. kategórii |
30.apríl 2015 | Matúš Vlžák | 6. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove | 2. miesto v II. kategórii |
9.-10. jún 2014 | Mária Tyrolová | 11. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 2. miesto v I. kategórii |
9.-10. jún 2014 | Lucia Paľová | 11. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 3. miesto v I. kategórii |
9.-10. jún 2014 | Lukáš Taraj | 11. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 2. miesto v II. kategórii |
29. máj 2014 | Matúš Vlžák | 5. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove | 2. miesto v II. kategórii |
10.-11. jún 2013 | Mária Tyrolová | 10. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 2. miesto v I. kategórii |
10.-11. jún 2013 | Lucia Paľová | 10. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 2. miesto v I. kategórii |
10.-11. jún 2013 | Lukáš Taraj | 10. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 2. miesto v II. kategórii |
10.-11. jún 2013 | Samuel Sládek | 10. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | čestné uznanie v II. kategórii |
11.-12. jún 2012 | Gabriel Kurtulík | 9. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 3. miesto v III. kategórii |
3. máj 2012 | Margita Dibdiaková | 3. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove | 2. miesto v V. kategórii |
6.-7. jún 2011 | Lukáš Taraj | 8. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 2. miesto v I. kategórii |
6.-7. jún 2011 | Martin Kaššay | 8. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 3. miesto v III. kategórii |
7. - 8. jún 2010 | Martin Kaššay | 7. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 3. miesto v III. kategórii |
2010 | Katarína Dibdiaková | 1. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove | 1. miesto v III. kategórii |
2010 | Andrej Kaššay | 1. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove | 3. miesto v II. kategórii |
2010 | Martin Kaššay | 1. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove | 1. miesto v IV. kategórii |
2009 | Martin Kaššay | 6. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 1. miesto v III. kategórii |
2009 | Andrej Kaššay | 0. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove | 3. miesto v II. kategórii |
16. - 17. jún 2008 | Martin Kaššay | 5. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 1. miesto v III. kategórii |
16. - 17. jún 2008 | Štefan Tyrol | 5. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 2. miesto v I. kategórii |
16. - 17. jún 2008 | Janka Ignaťáková | 5. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 2. miesto v II. kategórii |
apríl 2008 | Andrej Kaššay | 14. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Trstenej | 2. miesto v II. kategórii |
2008 | Tereza Prielomková | 14. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Trstenej | diplom v III. kategórii |
2008 | Martin Kaššay | 14. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Trstenej | 2. miesto v IV. kategórii |
11. - 12- jún 2007 | Janka Ignaťáková | 4. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 2. miesto v I. kategórii |
11. - 12- jún 2007 | Martin Kaššay | 4. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 1. miesto v II. kategórii |
11. - 12- jún 2007 | Filip Sládek | 4. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 2. miesto v II. kategórii |
11. - 12- jún 2007 | Michal Tyrol | 4. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 2. miesto v II. kategórii |
11. - 12- jún 2007 | Tomáš Tyrol | 4. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 3. miesto v II. kategórii |
18. apríl 2007 | Martin Kaššay | 13. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Trstenej | 2. miesto v IV. kategórii |
12. jún 2006 | Michal Tyrol | 3. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 2. miesto |
12. jún 2006 | Tomáš Tyrol | 3. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 3. miesto |
26. apríl 2006 | Martin Kaššay | 12. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Trstenej | 2. miesto v IV. kategórii |
13. jún 2005 | Michal Tyrol | 2. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 2. miesto |
13. jún 2005 | Tomáš Tyrol | 2. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 3. miesto |
13. jún 2005 | Ľubomíra Kurtulíková | 2. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | čestné uznanie |
10. marec 2005 | Tereza Prielomková | 11. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Trstenej | 2. miesto v II. kategórii |
21. júl 2004 | Klaudia Kosmeľová | 1. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove | 1. miesto |
21. júl 2004 | Tomáš Tyrol | Súťaž mladých organistov v Námestove | 2. miesto |
21. júl 2004 | Tatiana Škapcová | Súťaž mladých organistov v Námestove | 3. miesto |
12. - 14. jún 2003 | Klaudia Kosmeľová | Popradské organové dni štefana Mnoheľa | čestné uznanie |
12. - 14. jún 2003 | Tatiana Škapcová | Popradské organové dni štefana Mnoheľa | čestné uznanie |